Ece Seçkin’den İzzet Yıldızhan’a tepki: Psikolojimi bozuyor

DUVAR – Şarkıcı Ece Seçkin, “Burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” diyen İzzet Yıldızhan’ın deniz şortu giyerek çektiği videosuna tepki gösterdi.

İzzet Yıldızhan’ı deniz şortu giyerek teknede şarkı söylediği anları gören Ece Seçkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bize ‘sahneye külotla çıkmayın çocuğumun psikolojisi bozuluyor’ diyen İzzet abime bakın! İzzet abimin yarı çıplak halde hele loy loy loy yapması ve 18’liği saklayıp kapağı masada unutma ihtimali de benim psikolojimi bozuyor” ifadelerini kullandı.

Seçkin’in sözlerine yanıt veren Yıldızhan da “Bir yıl önce teknede çekilmiş görüntümü bulmuş. Teknede ne giyecektim, takım elbise mi? Yazdıklarına baktım, gülüp geçtim. Hiç kızmam. O genç, sosyal medyada gündem yaratmak isteyebilir. Bana ‘İzzet Abi’ demesi de hoşuma gitti, ne güzel. Loy loy lafına kahkaha attım” dedi.

Ne olmuştu?

İzzet Yıldızhan iki yıl önce yaptığı açıklamada şarkıcıların konserlerinde giydikleri kostümleri eleştirerek, “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” ifadelerini kullanmıştı.

Yıldızhan, şöyle konuşmuştu:

“Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.”

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir